Detail služby

PVC podlahy

PVC podlahy

Český Krumlov, České Budějovice, Lipensko

Vinylové podlahy jsou vícevrstvé syntetické krytiny, které se velmi často dělají jako napodobenina nejrůznějších druhů dřevěných podlah (stejně, jako laminátové podlahy).

Je to velmi pružný materiál, po kterém se příjemně chodí. Vysokou míru také vykazuje odolnost vůči mechanickému poškození, zejména vůči oděru. PVC podlahy poskytují také vysokou zvukovou i tepelnou izolaci. Výhodou je u pokládky velká velikost pásů PVC, která minimalizuje spoje krytiny. Její údržba je velmi nenáročná. Škála vzorů je téměř neomezená. PVC podlahy se však netěší příliš velké oblibě. Na trhu stále vládnou přírodní materiály. Odolnost a životnost: odolnost vůči oděru a mechanickému poškození je vysoká (hodí se i do komerčních prostor s vysokou náročností na zátěž) Nákladnost: podlahy z PVC nejsou příliš drahé Vhodné prostory: vzhledem k vysoké odolnosti se podlahy z PVC hodí v podstatě všude – jak do komerčních prostor, tak i do bytů Barevná škála: nejčastěji se dělají opět v dekoru dřeva, ale vzor může být v podstatě jakýkoli.

 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací